KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15496048
nr 1549 6048
Kurt Jungstedt
(1894-1963), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad a tergo -49. Olja på duk, 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 64x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:40:44
100 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Kurt Jungstedt
Läs mer om Kurt Jungstedt